Geoblog.pl    Skrzaciki    Podróże    Karpacz - Praga    Luz, Blues, pełen relaks po podróży

Luz, Blues, pełen relaks po podróży

Polska, Karpacz

Marcinie! Solenizancie!
To jest specjalne miesjce by jeszcze raz złożyć Tobie życzenia imieninowe.. wszystkiego najlepszego Bracie! Całujemy mocno.

A wracając do Karpacza...
Po zameldowaniu się w Hotelu, postanowiliśmy uciec w miasto. Karpacz nie jest może kurortem jak ten znany spod "szpilek na Giewoncie", ale ma coś w sobie. Można powiedzieć, że udało nam się w dość żwawym tępem obejść miasto po jego głównych uliczkach.
Karczmy -> są ;) Nie można powiedzieć o nich ( wow ), po psrostu są. Jedną z nich "Jaśkowa Izba" postanowiliśmy sprawdzić bliżej dziś po 21 ;).
Gdy już nam dość mocno zmarzły nosy i nawet pyszna kawa! w kawiarni nie pomogła, wróciliśmy do Hotelu. Szybka organizacja i po 17 pływaliśmy już w basenie. Kraulem, żabką, jak kto potrafił ;) Potem chwila relaksu w jacuzzi i myk na sauny ( turecka, fińska itp itd ) Skrzacikowi przypadło do gustu "wiadro twardziela" gdzie w ułamku sekundy sama na siebie wylewała wielki kubeł zimnej wody :) szok! Potem znów jacuzzi, ale tym razem z akompaniamentem p. Krzyśka ;) podrywał Skrzata ... I tak w koło macieju, basen, jacuzzi i sauny aż do 19 :D
Teraz pisząc do was siedzimy w hotelowej kawiarence i pijemy zimne piwko ;)
Co do reszty doznań, na pewno napiszemy jak wrócimy z nocnych wojaży..... albo może lepiej rano :)))

S. i trochę A.

www.konradowka.pl - polecamy jak na razie ;)

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

mama
mama - 2010-11-11 20:48
Karpacz cudny....ale świątyni Wang nie widzieli.:(

Skrzaciki
Skrzaciki - 2010-11-11 20:50
Właśnie namówiłam Sebę, by przed Pragą pojechać do Wangów.. udało się;) więc zwiedzimy i to;) zadowolonaś?;)

mirka66 - 2010-11-12 06:52
Swiatynia Wang , a wlasciwie Vang pochodzi z Norwegii,z malenkiej miejscowosci o tej samej nazwie.Mialam okazje byc tam w tym roku.

MAMA
MAMA - 2010-11-12 19:55
PIĘKNE zdjęcia...ale mało.Poproszę o więcej....:) Ale macie super! I tak sobie myślę...że tutaj tez jest nieźle.Całuski ogromniaste.

Bazyl
Bazyl - 2010-11-12 19:57
I też macie całuski od Bazylego............:)

Mama
Mama - 2010-11-12 20:01
Pyta się (on- czyli Bazyli)czy knedliczki smakują ? I jak to piwo? Lepsze? Mówi, że jednak Warka to marka....:) Nie wiem skąd on to wie.Pogadamy jak wrócicie...:)

Skrzaciki
Agata & Seba
zwiedziła 1% świata (2 państwa)
Zasoby: 9 wpisów9 13 komentarzy13 75 zdjęć75 8 plików multimedialnych8

10.11.2010 - 14.11.2010